Telpa General Mobile 4G Telefonda Bulunan Kronik Problemlere Sessiz Kalıyorlar.

Ömer Y. |

5 günlük cihazımda ekran dokunmatiğin de sıkıntı yaşamaya başladım. Servise gönderdim ve serviste 10 gün bekledi ve sadece yazılım güncellemesi yapıp gönderdiler. Ancak şikayetlerim azalmadığı gibi iyice artmaya başladı. 15 günlük telefonu 1 gün kullanmak nasip olmadı.

İnternette yapmış olduğum araştırmalarda aynı şikayeti bir sürü kullanıcının yaşamış olduğunu öğrendim. Bu sorun meğer cihazın kronik bir sorunuymuş. Telpa bunu bile bile benim cihazıma yazılım atıp yolladılar ve bu kronik problemi görmezden geldiler. Şuan elimde İmei numaralı videosu bulunmaktadır. Eğer Telpa gerekli hassasiyeti göstermezse çektiğim videoyu sosyal medya da yaymayı düşünüyorum. Artık bu cihazı da kullanmayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Y.
  02 Temmuz
  18:52

  Cihazım yenisiyle değiştirildi. Ama video göndermrsem uğraştıracaklardı. Gelir gelmez hemen sattım bende. Teşekkürler Telpa. Bize 100 TL zarar ettirdin.

 • 09 Haziran
  14:23

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa