27 Şubat 2015

Telpa Garantili Üründen Ücret Talep Ediliyor!

Dıscovery beyaz General Mobile cep telefonu şarj almadığı için garantiye gönderdik. Garantili üründen ücret talep ediliyor kullanıcı hatasıymış. General Mobile genel olarak şarj soketi sıkıntısı var diye biliyorum.

Ben de cihazı onarmadan göndermelerini istedim.

Garantiden yapıp göndermelerini istiyorum. Çünkü kullanıcı hatası olduğuna inanmıyorum.

Cuma 403 Okunma

Cevaplar

  • Cuma 27 Şubat 2015

    Evet yazdıklarınızda haklı olabilirsiniz. Benim alma sebebim fiyatı uygun olduğun için. Telefonu aldıktan sonra bu telefonu kullanan 6 kişi ile konuştum bu problemle karşılaşan 4. kişiyim. Belki benim yakın çevremdeki kişilere denk gelmiş olabilir. Sizin kayıtlarınız daha geçerlidir. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim.

  • Telpa Temsilcisi27 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Discovery 1 satışa çıktığı andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı satış rakamı milyonlara ulaştı ve üst üste aylık bazda en çok satılan cep telefonu seçildi. Her telefon modeli ve markasında olduğu – olabileceği gibi arızalanan ürünlerimiz oldu ve servisimiz tarafından hizmet verildi. Servise şarj soketi arızası ile kayıt alınan cihazlar yüzde 1 oranlarına bile tekabül etmemektedir. Ek olarak kayıt alınan ürünlerde yasal mevzuata uygun olarak kullanıcı hatası tespit edildiği durumlarda ücretli onarım önerilmektedir. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön