Telpa Garantili Ürün Tamiri İçin Ücret Talep Ettiler.

Serdar G. |

Beğenerek 2 yıl garantili aldığım tavsiye ettiğim Discovery telefonum şarj edilememe sorunu yaşadım. Sonradan öğrendim ki bütün Discovery modellerinde şarj sorunu yaşanıyormuş. 50 TL isteniyormuş inanmayıp Telpa yetkili servise gönderdim aynı şekilde darbe sonucu şarj problemi Gibi uydurma bahanelerle 50 TL istendi.

Ben telefonuma darbe falan yapmadım, bu problem telefonun kronik problemi bunu garanti kapsamına sokmayan General Mobile ve Telpa garantili satılan telefonun problemli şarj
yerini herkesten 50 TL alarak onarmasını bu büyüklükteki firmalara yakışmıyor. Tüketiciye garantili diye satmasınlar ürünü bari.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  Discovery 1 satışa çıktığı andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı satış rakamı milyonlara ulaştı ve üst üste aylık bazda en çok satılan cep telefonu seçildi. Her telefon modeli ve markasında olduğu – olabileceği gibi arızalanan ürünlerimiz oldu ve servisimiz tarafından hizmet verildi. Servise şarj soketi arızası ile kayıt alınan cihazlar yüzde 1 oranlarına bile tekabül etmemektedir. Ek olarak kayıt alınan ürünlerin önemli bir kısmı garanti kapsamında onarım görmekte hatta anakart değişimi sağlanmaktadır. Dilerseniz Müşteri Temsilcinizden serviste olan cihazınızın arızası ile ilgili fotoğraflar talep edebileceğiniz hatırlatmak isteriz.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • Serdar G.
  04 Ocak
  13:57

  Şikayetım firmanın umrunda bıle degil