Telpa Garantili Telefonumun Şarj Soketi Arızalı

Serhan K. |

3 hafta önce aldığım Discovery telefon şarj olmuyor. Günlerce telden ulaşamayınca internetten 170214123242 no'lu şikayeti oluşturdum, 4 gündür cevap yok. Bu bir sürpriz değil çünkü Telpa'nın telefonları açmadığı, sitesine yapılan şikayetlerle ilgilenmediği, burada kargo adresi vermekle yetindiği, ancak kargolanan telefonların kaydını dahi tutmadığı, Telefodaki sabit kusur garanti kapsamında olduğu halde tamir için para aldığı, tamiri zamanında yapmadığı, tamir ettiğini iddia ettiği telefonların aynı arızayı yeniden verdiği bu sitedeki yüzlerce şikayet ile sabittir. Sonu baştan bellidir. Dava açacağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan K.
  03 Nisan
  09:58

  Şaka gibi. :)))) 21 Şubat'taki şikayete 2 Nisan'da cevap! Ama bundan daha da ilginci: ÜRÜNÜ ONLARA VERMEDİM Kİ "Onarım süreci tamamlanmış" olsun. ÜRÜNÜ GÖRMEDİLER Kİ ARIZANIN " Kullanım hatası"OLDUĞUNU TESPİT ETMİŞ OLSUNLAR. Bu cevap benim açımdan şahane bir zafer çünkü bütün iddiam talpaya yapılan şikayetlerinin SONUNUN BAŞTAN BELLİ OLDUĞU tezi üzerine idi. Gördüğünüz gibi telpa, baştan ezberlediği cevabı vermek için telefonun teslim edilmesini bile beklemiyor. Gerçekten şaka gibi ama aslında hiç komik değil. Bu durumu elbette Tüketici hakem heyetine yaptığım şikayette yada daha sonra mecbur kalırsam mahkeme sürecinde değerlendireceğim.

 • 02 Nisan
  17:02

  "Değerli Müşterimiz;
  Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır.
  Kırık , çizik ,darbe sıvı teması vb durumlar kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için malesef onarım süreci garanti harici olarak değerlendirilmektedir.
  Saygılarımızla ;
  Telpa
  "

 • Serhan K.
  24 Şubat
  23:20

  cevap dahi vermiyorlar.