18 Haziran 2014

Telpa Garantili Telefonumdan Servis Ücret İstiyor.

Telpa ürünü olan garantili General Mobile Discovery 16 Gb telefonum şarj almadığı için teknik servise 10.05.2014'de yolladım. Telefonum garantili olduğu halde 210 TL ücret istendi ve olmayan bir problem bahane edilerek ve telefonun iadesini istemediğim halde telefonum yapılmadan (44 gün) 13.06.2014'de iade edildi.

Gelen telefonumu yedek bataryayla kullanabildiğim halde şu an ekrana görüntü gelmiyor ve hiç olmayan ekran problemi yaratarak ve şarj sorunu yapılmayarak iade edilmiştir. Her neyse telefon için istenen 210 TL sorgulama ekranında 50 TL düşürüldü ve bende gidip parayı yolladım ve bu parayı da yollamadığım söyleniyor ki banka dekontu elimde olduğu halde. Müşteri hizmetleriyle defalarca konuştum ve mail attım.

Cem 938 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Yapılan kontrollerde cihazınızın pil ve pil kapağı ile birlikte kutusuz olarak teknik servise gönderildiği şarj arızasının yanında dokunmatik panelin de zarar gördüğü tespit edilmiştir. Bu nedenle ücretli onarım teklif edilmiş fakat ödemenin tam yapılmaması nedeniyle yasal sürenin dolmaması için cihazınızın servis çıkışı sağlanmıştır. Onarım ücretine iskonto yapıldığına dair bilgi yer almamaktadır. Yaptığınız 50 TL'lik ödemenin dekontunu [email protected]lpa.com adresine gönderebilirsiniz.Ödemenin geri iadesi için tarafınıza destek olunacaktır. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön