Telpa Garantili Telefonumda Piksel Sorunu Var!

Ayhan T. |

General Mobile marka telefonumu ekranda piksel, patlamasından dolayı 3 defa tamire yolladım. Her defasında ekran değiştirip geri gönderildi cihaz bana lakin telefon kutusunda ve garanti kağıtlarında HD ips, ekranın yerine tft ips, ekran takip yolladılar,4 gün önce tekrar piksel, patlaması yani (beyaz sayfada orta alt kısımda beyaz nokta) yüzünden servise yolladım. Telefon şarjda iken mesaj kutusunda basınca galeri galeriye basılınca müzikler açılıyor ekran kafasına göre tuşlama yapıyor tabi bu ekstra hata. Telpa'yı aradım bugün bana gereken yapılacak deyip başlarından saldılar. Bir daha sıkın yaşarsam tüketici mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan T.
  28 Nisan
  21:57

  o kadar aradım Telpa yı, o kadar yazdım cihazıma tft ıps takmayin HD ıps takip orijinal ekran takın diye ama boş, Telpa yine bildiğini okuyup yan sanayi ekranı yani tft ıps takip yolladı pes diyorum artık pes. bir daha Telpa garantili cihaz mı, tövbe vallahi tövbe 4 defa mağdur oldum.

 • 24 Nisan
  10:20

  Değerli Müşterimiz,
  Müşteri hizmetleri tarafından en kısa sürede size bilgi verilecektir.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla.
  Telpa