Telpa Garantili Telefondan Ücret Talep Etti.

Gökçe A. |

Telpa Discovery aldığımda arızalıydı hem donuyordu hem de şarj olmuyordu aldığım telefoncuya bildirdim kullanabileceğim bir telefon istedim vermediler telefona format attılar daha bir yıl garantisi vardı gönderdim ama garantisi olduğu halde benden 50 TL ücret istediler. Ben böyle bir şey görmedim benimle ilgili bir sorun değil telefonun kendi sorunu aldığıma pişman oldum düzeltilmesini istiyorum paramı verip alın o zaman.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa