Telpa Garantili Telefona Onarım Bedeli İstiyor.

Kübra T. |

Bir senedir zor bela kullandığım (sorunlarından dolayı zor bela) General Mobile discovery telefonumu 3 yıllık garanti kapsamında ki Telpa'ya gönderdim. Herkeste aynı sorun çıkartan ve telefonun kronik bir şekilde çok sık General Mobile discovery1'de çıkan problemleri için. Hiçbir şekilde kırığı çatlağı yani kullanıcı hatası olmayan cihazım için anakart değiştirdik diye onarım bedeli isteniyor. Hemde garanti kapsamında ki bir telefon için.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra T.
  07 Temmuz
  03:53

  Benzer sorun yasayan arkadaşlar için yazıyorum bu yorumu. Goruldugu üzere hata kabul edilmeyip garanti! Kapsami kronik ariza müşteri üzerine yikiliyor. Bende sonuç olarak tüketici hakem kuruluna dilekçemi yazdım. Telefon ucretinde değil yapılan haksizligin pesindeyim. Telefonun alim fiyatı üzerinden para iadesini istiyorum. Emsal davalar ve kazanan insanlar var. Hakkinizi koruyun.

 • 06 Temmuz
  16:57

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe ve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • Kübra T.
  03 Temmuz
  15:50

  Hala kullanıcı hatası diyorlar. Çatlak yok kirik yok suyla temas yok. Nasıl kullanıcı hatası oluyor acaba? Garanti denen şey ne ise yarıyor? Telefonun teknik sıkıntısından müşteri nasıl hatalı bulunabiliyor?

 • Kübra T.
  03 Temmuz
  15:06

  Bir senedir zor bela kullandığım (sorunlarından dolayı zor bela)
  general mobile discovery telefonumu 3 yıllık garanti kapsamında ki
  telpaya gönderdim. Herkes de aynı sorun çıkartan ve telefonun kronik bir
  şekilde çok sık General Mobile discovery1 de çıkan problemleri için.
  Hiçbirşekilde kırığı çatlağı yani kullanıcı hatası olmayan cihazım için
  anakart değiştirdik diye onarım bedeli isteniyor. hem de garanti
  kapsamında ki bir telefon için.