03 Temmuz 2015

Telpa Garantili Telefona Onarım Bedeli İstiyor.

Bir senedir zor bela kullandığım (sorunlarından dolayı zor bela) General Mobile discovery telefonumu 3 yıllık garanti kapsamında ki Telpa'ya gönderdim. Herkeste aynı sorun çıkartan ve telefonun kronik bir şekilde çok sık General Mobile discovery1'de çıkan problemleri için. Hiçbir şekilde kırığı çatlağı yani kullanıcı hatası olmayan cihazım için anakart değiştirdik diye onarım bedeli isteniyor. Hemde garanti kapsamında ki bir telefon için.

Kübra 424 Okunma

Cevaplar

 • Kübra07 Temmuz 2015

  Benzer sorun yasayan arkadaşlar için yazıyorum bu yorumu. Goruldugu üzere hata kabul edilmeyip garanti! Kapsami kronik ariza müşteri üzerine yikiliyor. Bende sonuç olarak tüketici hakem kuruluna dilekçemi yazdım. Telefon ucretinde değil yapılan haksizligin pesindeyim. Telefonun alim fiyatı üzerinden para iadesini istiyorum. Emsal davalar ve kazanan insanlar var. Hakkinizi koruyun.

 • Telpa Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbe ve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

 • Kübra03 Temmuz 2015

  Hala kullanıcı hatası diyorlar. Çatlak yok kirik yok suyla temas yok. Nasıl kullanıcı hatası oluyor acaba? Garanti denen şey ne ise yarıyor? Telefonun teknik sıkıntısından müşteri nasıl hatalı bulunabiliyor?

 • Kübra03 Temmuz 2015

  Bir senedir zor bela kullandığım (sorunlarından dolayı zor bela) general mobile discovery telefonumu 3 yıllık garanti kapsamında ki telpaya gönderdim. Herkes de aynı sorun çıkartan ve telefonun kronik bir şekilde çok sık General Mobile discovery1 de çıkan problemleri için. Hiçbirşekilde kırığı çatlağı yani kullanıcı hatası olmayan cihazım için anakart değiştirdik diye onarım bedeli isteniyor. hem de garanti kapsamında ki bir telefon için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön