Telpa Garantili G.M Discovery Tamir Ücreti!

Emrah B. |

1 sene önce almış olduğum 4gb GM Discovery telefonu dikkatli kullanmamıza rağmen sonunda şarj soketi arızalandı. Servise tamiri için gönderdik. 50 TL ücret talep ediyorlar. Telefon şarj bağlantıları kopmuş. Bu durum zaten ilk çıktığından beri bilinen bir durum. Şarj yolları sorunlu olduğundan zaten çoğu kişide kopmalar oldu. Buna rağmen hala tamiratı için ücret talep ediyorlar.

Telefonu severek aldım ve kullandım. Çevremde en az 10 kişiye de bunu aldırttım. iPhone kullanan birisini bile bu telefona geçirmiştim. Şikayetimi buraya yazıyorum ki sonraki alacaklara referans olması için. İstedikleri ücreti de ödeyeceğim ama bundan sonra kendime ve çevremdekilere Telpa garantili bir cihaz aldırmam.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah B.
  01 Ağustos
  22:03

  Çok kişiye satıldığını biliyorum. Kendim harici 10dan fazla akrabama da aldırdım. Ama artık kimseye teknolojik aletler için tavsiye vermiyorum. sağ olun sizin sayenizde bir hayat dersi daha almış oldum. Şu an kendi cebimde de aynı sorun var ama garantiye göndermeyeceğim. Gerekirse çözpe atacağım ama size bir daha bulaşmayacağım.

  Saygılarımla.
  Emrah

 • 02 Ocak
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  Discovery 1 satışa çıktığı andan itibaren kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı satış rakamı milyonlara ulaştı ve üst üste aylık bazda en çok satılan cep telefonu seçildi. Her telefon modeli ve markasında olduğu – olabileceği gibi arızalanan ürünlerimiz oldu ve servisimiz tarafından hizmet verildi. Servise şarj soketi arızası ile kayıt alınan cihazlar yüzde 1 oranlarına bile tekabül etmemektedir. Ek olarak kayıt alınan ürünlerin önemli bir kısmı garanti kapsamında onarım görmekte hatta anakart değişimi sağlanmaktadır. Dilerseniz Müşteri Temsilcinizden serviste olan cihazınızın arızası ile ilgili fotoğraflar talep edebileceğiniz hatırlatmak isteriz.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa