Telpa Garantili Cihazdan Para İstiyor!

Mehmet U. |

06.09.2013 tarihinde Hizlial.com'dan almış olduğum Genaral Mobile Discovery telefonumun şarj sorunu çıktı telefon şarj olmuyordu. Telpa servisine gönderdim. Servisten aranıp, telefonun şarj soketinin arızalı olduğu söyleyip, 50 TL ücret talep edildi. Garantili olduğu için ödemeyi kabul etmiyorum. Arızanın ücretsiz olarak giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet U.
  10 Kasım
  14:36

  Bunların servisle mervisle alakakları yok.Tamamen kimden ne alabilirsen servisi olmuş.Bu telefonların neresi garantiye giriyor acaba telpa efendi!!! Açıklarsa bizde gönderme işini ona göre yapalım.Ben bir kendime 2de çocuklarıma olmak üzere 3 adet ildım.1 tanesinde şarj olmama hatası çıktı.Telpa mı amamn aman uzak dursun.

 • Mehmet U.
  07 Kasım
  12:31

  Bu görüş çok mantıksız.Çünkü şikayetlerin çoğunluğu şarj soketi.Bu merette telefonun içinde,dışarıdaki bir parça olsa tamam.Kazara kırabiliriz.Bu nedenle telpanın ücret talebi tamamen haksızdır.Herkese tavsiyem telpa garantili bir şey almayın.

 • 07 Kasım
  11:16

  Değerli kullanıcımız,

  Şarj soketi baskı veya darbe gördüğünde hasar oluşup kırılabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda Garanti Dışı işlem yapılıyor.

  Saygılarımızla