07 Kasım 2013

Telpa Garantili Cihazdan Para İstiyor!

06.09.2013 tarihinde Hizlial.com'dan almış olduğum Genaral Mobile Discovery telefonumun şarj sorunu çıktı telefon şarj olmuyordu. Telpa servisine gönderdim. Servisten aranıp, telefonun şarj soketinin arızalı olduğu söyleyip, 50 TL ücret talep edildi. Garantili olduğu için ödemeyi kabul etmiyorum. Arızanın ücretsiz olarak giderilmesini talep ediyorum.

Mehmet 148 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Kasım 2013

    Bunların servisle mervisle alakakları yok.Tamamen kimden ne alabilirsen servisi olmuş.Bu telefonların neresi garantiye giriyor acaba telpa efendi!!! Açıklarsa bizde gönderme işini ona göre yapalım.Ben bir kendime 2de çocuklarıma olmak üzere 3 adet ildım.1 tanesinde şarj olmama hatası çıktı.Telpa mı amamn aman uzak dursun.

  • Mehmet07 Kasım 2013

    Bu görüş çok mantıksız.Çünkü şikayetlerin çoğunluğu şarj soketi.Bu merette telefonun içinde,dışarıdaki bir parça olsa tamam.Kazara kırabiliriz.Bu nedenle telpanın ücret talebi tamamen haksızdır.Herkese tavsiyem telpa garantili bir şey almayın.

  • Telpa Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli kullanıcımız, Şarj soketi baskı veya darbe gördüğünde hasar oluşup kırılabiliyor. Bu ve benzeri durumlarda Garanti Dışı işlem yapılıyor. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön