17 Nisan 2015

Telpa Garantili, Çalışan Telefona Yapılan Muamele!

Şarj soketi problemi genel sorunu ve herkes tarafından bilinen bir problem. Şarj soketi yüzünden garantiye gönderdiğimiz (4992015210***) telefona, sıvı teması olmuş garanti dışı muamelesi yapan servis bizden 277 TL istiyor.

1. Sıvı teması olan cihaz batarya doluyken nasıl oluyor da sağlam bir şekilde çalışıyor?
2. Daha önce aynı sorundan gönderdiğimiz 4 adet telefondan 2 tanesi garanti kapsamında yapıldı. birincisinden de 50 TL istendi onunda gönderdik yaptırdık.
Bu telefonu şarj soketi kalitesiz yapmalarından dolayı alanlar mağdur edilmektedir.

İlk işimiz Hakem heyetine başvurmak olacak. Hakkımızı arayacağız.
Telpa aynı şablonla cevap vermesini istemiyorum. Mantıklı bir cevap bekleniyor.

Mehmet 553 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi17 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön