09 Aralık 2014

Telpa Garanti Süresi Bitene Kadar Uğraşacağım...

Bir Telpa bayisinden aldığım General Mobile Discovery 2 marka telefonum 2. gününde dokunmatik arızası verdi. Yazılımsal olduğunu düşünerek bekledik 2 gün sonra şarj almamaya başladı ve ekran kapandı. Servise gönderdik 1 hafta sonra geldiğinde telefonun açıldığını fakat şarj probleminin devam ettiğini gördük.

Bayiden çıkmadan tekrar servise gönderdik. Bize test ettiklerini ve hiçbir sorun olmadığını söylediler. 1 hafta sonra tekrar geldi. Bu kez de Şebeke sorunu çıktı telefonun iki sim kart yatağında da hiçbir şekilde şebeke yok.

Bayiden çıkmadan tekrar servise gönderdik. Defalarca değişim talep etmemize rağmen 2. gününde arıza veren telefonu her seferinde tamir bile etmeden gönderiyorlar.

Hüseyin 1.622 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Aralık 2014

    Cihaz geldiği gün açttığımda şebeke yoktu. çekmediği için geri gönderdim zaten.

  • Telpa Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Yapılan kontrollerde cihazınızda teknik bir arıza tespit edilemediği bu sebepten değişim yapılamadığı gözükmektedir. Eğer cihazınızda belirttiğiniz arızalar devam ediyorsa arızanın video kaydını alarak cihazla birlikte teknik servisimize iletmeniz arıza tespiti açısından kolaylık sağlayacaktır. Saygılarımızla Telppa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön