Telpa Ekranı Çatlatıp Göndermişler.

Cumhur G. |

Ekranı çatlatmışlar. Mikrofonu bozuk olan Discovery telefonumu ekranda da beyaz nokta ve bulut var diyerek servise gönderdim, sıvı teması var diyerek 217 TL ücret istediler. Ben de sadece mikrofonu tamir edin ekranı o şekilde kullanırım dedim, sadece mikrofonu tamir edemiyorlarmış ben de geri gönderin dedim. Cihazı kargodan aldığımda arka taraftaki plastiği tutan bir vidayı fazla sıkıp hem plastiği kırıp hem de ekranı çatlatıp göndermişler. Ekranın alt tarafında barkoda benzer çizgiler var. Tekrar gönderdim. Cihazı hem göndermeden önce hemde gelince fotolarını çektim. Buna rağmen benden hala para istiyorlar. Telpa artık hatalarını kabul etsin.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cumhur G.
  07 Temmuz
  18:33

  Evet darbe ve baskı tarafınızdan yapılmıştır. Hatanızı kabul edip telafi edin.

 • 07 Temmuz
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbeve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa