Telpa Ekran Koruyucu.

Osman D. |

Yuvadayken, şarj edilirken, herhangi biri, seçenekleri mevcut ekran koruyucuda güncelleme ile = her zaman seçeneği = de eklenebilir mi böylelikle şarjda ve yuvada yokken telefonumun ekran koruyucu görebiliriz koruyucu saati olarak lütfen bunu güncelleştirmelerle verebilir misiniz ,çok şık bir görünüşü var ekran saat koruyucusunun teşekkür ederim şimdiden. Güncelleştirme ile buna verip veremeyeceğimizi açıklar mısınız net bir cevap yazarsanız açıklayıcı olur klasik cevaplardan ziyade.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman D.
  02 Şubat
  01:06

  General Mobile discoveri 2 den bahsediyorumseni eklemek isterdim fakat eklenmiyor Teşekkürlerr

 • Osman D.
  01 Şubat
  23:58

  Ekran koruyucuda güncelleme ile = her zaman seçeneği = de eklenebilir mi böylelikle şarjda ve yuvada yokken telefonumun ekran koruyucu görebiliriz koruyucu saati olarak lütfen bunu güncelleştirmelerle verebilir misiniz. Ekran koruyucu saatin her zaman ekranda durmasını güncelleme saglayabilir misiniz. Sadece jarz sırasında değil Her zaman görmek istiyoruz teşekkürler

 • 30 Ocak
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz anlaşılamadı
  Daha detaylı tarif etmeniz durumunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa