04 Mayıs 2015

Telpa Discovery 2 Dokunmatik ve Müşteri Memnuniyetsizliği!

Telefonu aldığım günden beri dokunmatik sorunu var siyah modellerle beyaz modeller arasında ekran farkı var beyaz modellerin dokunmatiği çok yavaş titremelere yapıyor siyah modeller multi touch testlerinde 10 parmak desteklerken beyaz modeller 5 parmak destekliyor.

İki kere servise gitti, güncelleme yapıp geri gönderdiler tüketici haklarına başvurdum 4 ay sonuçlanmasını bekledim, tüketici hakları beni haklı buldu değişim kararı verdi karar metniyle birlikte cihazı Telpa'ya gönderdim telefon değiştirildi ve gelen telefon da aynı ben artık bıktım uğraşmaktan, çağrı merkezi komedyasına hiç değinmiyorum zaten. Çağrı merkezi çalışanından yöneticisine üreticisine kadar hepinize hakkımı helal etmiyorum.

Muhammed 339 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed07 Mayıs 2015

    Hep aynı cevaplar, gönderiyorum da ne oluyor bu sorunu yaşayan bir sürü insan çeşitli platformlarda sesini duyurmaya çalışıyor ama siz dalga geçer gibi sorunu duymamış bilmiyormuş gibi davranıyorsunuz. Öğrenciyim bursundan kıt kanaat arttırıp telefon alıyorum yaşadiklarima bak o kadar pişmanım ki bu telefonu aldığıma anlatamam Telpa benim için bitmiştir, dostuma akrabama tanıdıgıma herkese anlatıyorum kalitesizliğinizi.

  • Telpa Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön