16 Ocak 2015

Telpa Discovery!

Daha önce 3 kez birçok sebepten dolayı servise gönderdiğim telefonumu ekranda oluşan beyaz lekelerden dolayı (daha önce 3 kez bu arızadan dolayı servise gitmişti) 4. kez servise gönderdim. Serviste yapılan inceleme sonucunda telefonumun şarj soketinin kırık olduğu ve 50 TL servis ücreti istediler.

1- Ben telefonumu servise verirken şarj soketinde herhangi bir sorunum yoktu ve şarj soketi ile ilgili zaten herhangi bir şikayette bulunmadım.
2- Benim talebim daha önce 3 kez ekrandaki beyaz lekelerden servise giden telefonumun 4. kez aynı arızayı çıkarması sonucunda cihazımın değişmesini istedim.

Her türlü yasal hakkımı tüketici mahkemelerinde arayacağım.

Şener 1.767 Okunma

Cevaplar

  • Telpa Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık. Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön