Muhuttin P. Teşekkür Mesajı

Mecidiyeköy Telpa teknik servisine gittim ve yeni cihaz temin ettim. Telpanın güleryüzlü müşteri temsilcilerinden ve ilgisinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Telpa Değişim Hakkımı Kullandırmıyor.

Muhuttin P. |

Yaklaşık bir yıl önce aldığım Telpa Discovery 16 GB telefonumun sürekli ekranı kırmızı ekran oluyor. İstanbul Tuzla Sim İstanbul bayisinden aldığım telefonu yine aynı bayi aracılığıyla üç kere servise gönderdim fakat yine aynı sorunu yaşamaktayım. Telefonu üç gün kullandığımda muhakkak dördüncü gün ekrana kırmızı perde geliyor ekranın rengi gidiyor.

Hukuken aynı sebepten 4 kere telefonu servise gönderdiğimizde yenisini alma hakkımın olduğunu öğrendim. Telpa müşteri hizmetlerini aradığımda da eğer dördüncü kez aynı hata tekrarlanırsa alma hakkımın olduğu söylendi. Kesinlikle telefonun iadesini veya sıfırını talep ediyorum daha fazla mağdur olmak istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhuttin P.
  19 Kasım
  20:28

  Mecidiyeköy Telpa teknik servisine gittim ve yeni cihaz temin ettim. Telpanın güleryüzlü müşteri temsilcilerinden ve ilgisinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

 • 19 Kasım
  16:08

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa