Telpa Cihazın Sorunlarını Gideremedi!

Hakan G. |

Discovery kullanıcısıyım. Cihazımı aldığımdan beri 5 kez aynı sorunla karşılaştım cihazımın kamerası hiç bir şekilde kullanılmıyor bu sorun 5 kez üst üste oldu cihazımı her defasında aynı sorundan dolayı Telpa yetkili servisine gönderdim ve sorunum çözümlenmedi En sonunda Telpa müşteri hizmetlerinden E. bey ile görüşmemizde E. bey bu sorunla bu kadar sık
karşılaşma sonucunda ürün deyişimi olacağını teyidini aldım ve yaşanan arızaların garanti faturaları ile birlikte not düşerek cihazımın değişimini talep ettim ve şuanda cihazımı online sorgulama yaptığımda onarılıyor ibaresi ile karşılaştım ben cihazımın onarımını değil değişmesini istiyorum Telpa hiç bir şekilde geri dönüş yapmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  18:48

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa