Telpa Cihazımın Sorununa Kalıcı Çözüm Bulamadı.

Hayrettin O. |

General Mobile Discovery telefonumu usb girişi bozulduğu için servise gönderdim. Telefonumun tamir edilip geri gönderildiğini şarj soketinin değiştiğini belirten evrakla beyan ettiler. Yalnız ne var ki telefonum iki gün sonra aynı hatayı tekrar vermeye başladı.

Müşteri hizmetlerini 15 günlük periyotta en az 20 defa aramama rağmen sadece bir defa iletişime geçebildim. Diğer aramalarım da aldığım cevap "bütün müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimizle ilgileniyor beklettiğimiz için özür dileriz" oldu. Hem teknik servis, hem müşteri hizmetleri konusundaki umursamazlığından dolayı Telpa'yı kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayrettin O.
  26 Mayıs
  17:56

  artık içinde telpa geçen bi garanti hizmeti ne duymak ne de görmek istiyorum.

 • Hayrettin O.
  26 Mayıs
  17:55

  aynı arızadan sebep telefonumu telpa servise geri yolladım ancak şimdi de benden 50 tl para talep ediliyor yapılan tamirat iki gün iş gördü üçüncü gün telefonu geri servise gönderdim. 1 aydan fazladır telefonumu ağız tadıyla kullanamadım, şimdi de para talebiyle karşılaşıyorum. Bununla ilgili mazeretiniz de "yoğunluk" olamaz sanırım. Ayrıca bu işi tüketici haklarına da taşıyacayağımı buradan beyan ederim...

 • 15 Mayıs
  15:08

  "Değerli Müşterimiz;
  Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz.
  telpa.com internet adresimiz üzerinden ürün onarım sürecini takip edebilir ve müşteri hizmetlerimize talep ve şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Telpa
  "