25 Ocak 2014

Telpa Cihazı Onarmak Yerine Bozmuş.

Teknik servise şarj tutmamasından dolayı şikayeti gönderdiğim, onarımı tamamlanıp geri gönderilmesi 4 haftayı bulacağı ifade edildiler. Tablet bir hafta içinde geri gelmesi teknik servisin hızının iyi olduğu kanısını oluştu, fakat eve geldiğimde verdiğim şarj tutmuyor şikayetin yanına şarj giriş yerininde esneme mevcut olduğu görünce şaşırdım.

Tableti alırken verilen tutanakta; mekanik parça düzeltildi şeklinde not düşülmüş. Bende durum hakkında bilgi almak/ vermek için yetkili servis olan telefon numarasını aradığımda sesli yanıt sistemi içerisinde, bekleme, yönlendirmeleri yapıyor ama bir Allah'ın kuluna ulaşamıyorsunuz. Bu herhalde Telpa'ya özel bir durum.

Cumhur 97 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur12 Mart 2014

    İlk defa bu firmanın teknik servisinden garanti kapsamında faydalandım. Bu faydalanma esnasında edindiğim tecrübe, 1. ürüne verdiğiniz parayla orantılı olarak destek veya servis sağladığı, 2. merkez ofis, destek servisleri üzerinden sorunları yazarak çözme yöntemini tercih ettiği, 3. Servisle gönderilen ürünlerin sorun çözümü yapıldığı servis bildirimleri ile yapılıyor. fakat aynı arızadan dolayı teslimi müteakip tekrar servise vermemden dolayı teknik servisin kontrol kısmının veya çözüm konusunda teknik servisin yeterli olmadığı izlenimi verdi. 4.İkinci kez giden cihazın kesin çözüme ulaşılması bende geçte olsa müşteri memnuniyeti sağladı.

  • Telpa Temsilcisi10 Mart 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

  • Cumhur04 Şubat 2014

    Henüz şikayetle ilgi çözüm üretilmediği için, yukarıdaki (anketinizdeki) değerlendirmelerde objektif değerlendirme/ doğru cevaplama yapamayacağımdan dolayı işaretleme yapmıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön