17 Ekim 2014

Telpa Bozuk Çıkan 3 Günlük Telefonun Değişimini 2 Aydır Yapmıyor!

Vatan'dan aldığımız General Mobile cep telefonunun şarj giriş yeri arızalı çıktı. Hemen telefonu servise gönderdik. Tam 2 ay oldu hala sonuçlandıramadılar. Önce telefonu tamir edip gönderdiler kabul etmedik. Sonra sıfır telefon gönderdiler ama içine batarya koymamışlar onu da kabul etmedik telefon geri gitti.

Müşteri hizmetlerini ısrarla aramamıza rağmen hala gönderilmedi. Bu saatten sonra Telpa'nın garanti verdiği hiç bir telefonu kullanmak istemiyorum. Tüketici haklarımdan yararlanarak paramın iadesini istedim ona da hala yanıt verilmedi. E artık yapılacak bir şey kalmadı tüketici haklarına şikayette bulundum. Ben sizinle uğraşamam siz onlarla uğraşın artık!

Gizem 1.424 Okunma

Cevaplar

 • Gizem21 Ekim 2014

  en az 20 defa ben ayrı eşim ayrı aradık, her defasında çıkan müşteri hizmetleri çalışanına bu konuyu ayrıntılı şekliyle anlattık.ne geri dönüş yaptınız ne de kesin cevap verdiniz üstüne bide dalga geçer gibi telefonu geri gönderdiniz.bana kalsa almazdım ama eşim artık sizinle ugraşmak istemedigi için gidip teslim almış telefonu.bu arada fatura oğuz yılmaz adına..tekrar bi arıza durumunda okudugum diger şikayetlerdeki gibi servis ücreti istenirse hiç düşünmem şikayet ederim durumu geçmişiyle birlikte.bu ne saçma çalışma ahlakıdır ya.

 • Telpa Temsilcisi21 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, IMEI numaranızın dışarıdan da görülmemesi için şikayetinizi yazdığınızda şikayetvar.com ekibi IMEI numaranızı mesajınızdan kaldırarak yayınlamaktadır. Mesajın orijinal halini sadece siz gördüğünüz için IMEI numarasını görememekteyiz. Şikayetlerin altına yazılan cevaplarda ise IMEI numaralarının bulunduğu mesajlar dışarıya yayınlanmamaktadır ve sadece sizin ve cevaplayan firma tarafından görülmektedir. IMEI numaranızı paylaşırsanız tarafınıza yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla Telpa

 • Gizem17 Ekim 2014

  mesajları okumadan cevap yazdığınız ne kadar belli.imei numarası şikayetimde yazılı zaten.saygısızlar.

 • Telpa Temsilcisi17 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık. Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön