Telpa Bilgilendirme Yapmadan Ücret İçin Bekliyor!

Sibel A. |

31. 10. 13'te şarj sorunu için garantiye gönderdiğim General Mobile cep telefonumun gönderim tarihini öğrenmek için bugün Telpa'yı aradım. Bana kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu için 50 TL ödeme yaptıktan sonra ürünün gönderileceğini söylediler.

İşin sinir bozan yani benim bu bilgiyi kendilerini aradıktan sonra haberdar olmamdır. Sizi aradık ulaşamadık diye saçma bir cevap verince, sisteminizde kayıtlı olan mail adresime bilgi dönüşü sağlamalıydınız diyor insan. Maille dönüş yapmıyorlarmış. Bu ne demektir açsaydın telefonunu Telpa senle uğraşamaz. Maili de yeni keşfetmişler henüz sanırım. Kısacası reklamla olmuyor bu işler. Okuduğum şikayetler bunun göstergesidir. İnsanı pişman etmekten başka bir şey değil!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel A.
  08 Kasım
  16:50

  Sayın yetkili,
  Biraz önce müşteri temsilcisiyle görüşme halindeydim. Ezbere konuşmalarla durumu geçiştirmeye çalıştı beyfendi. Ama ben bu ücrete karşı gelip ödemeyen ve garantiye dahil edip sorunu giderilen müşteriler olduğunu biliyorum. Şikayet ve forum sitelerinde telefonun şarj soketiyle ilgili gündemler oldukça fazla olduğu için kullanıcı hatası diyerek ücret talep edemezsiniz.Şikayet dilekçeme bütün görüşmeleri ekleyip ürünü satın aldığım ilçenin tüketici hakem heyetine başvuracağım. Bana dönüş sağlamayın diğer yollarla iletişim halinde olacağız. Bilginize

 • 07 Kasım
  13:38

  Değerli Müşterimiz;
  Dönemsel yaşanan yoğunluk nedeni ile yaşatmış olduğumuz olumsuz deneyim için özür dileriz.
  telpa.com internet adresimiz üzerinden ürün onarım sürecini takip edebilir ve müşteri hizmetlerimize talep ve şikayetlerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Telpa