Telpa Baş Belası Telefon Discovery!

İlker E. |

Telefonu bir buçuk sene önce aldım üçüncü kez şarj soketi arızalandı şarj olmuyor hoparlör patladı ne kalitesiz bir telefonmuş anlamadım. Birde Telpa'ya gönderince kullanıcı hatası diyorlar, biz sanki ilk defa telefon kullanıyoruz, ilk defa telefon şarj ediyoruz. 50 TL'de para alıyorlar.

Gerçi şu an bu arızadan para almıyorlar diye biliyorum telefonun fabrikasyon bir arızası olduğunu kabul ettiler herhalde ben bu telefonu tekrar Telpa ya gönderiyorum bu telefonun oraya üçüncü gidişi artık yıldım! Telefonun yeni versiyonu ile değiştirilmesini talep ediyorum. Gerçekten bıktım artık bu telefonu kargoya vermekten almaktan takip etmekten servis ile ağız dalaşı yapmaktan!

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker E.
  10 Ocak
  01:08

  Benden kullanıcı hatası deyip birinci tamirat için aldığınız 50 TL min diğer tüm cihazları ücretsiz tamir etmeniz nedeniyle tarafıma iadesini talep ediyorum ayrıca cihazın sürekli arıza vermesi nedeniyle ayıplı mal kapsamında değerlendirilip ya yenisi ile değiştirilmesin ya da paramın iadesini istiyorum sizin müşteri hizmetlerinize ulaşıp ta çözüm bulan daha görmedim

 • 08 Ocak
  16:09

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa