06 Şubat 2014

Telpa Aynı İmei Numarası İle Farklı Telefon Gönderdi

Onarım için gönderdiğim 16 Gb'lık General Mobile cep telefonum aynı imei numarası ile 4 Gb olarak bana geri gönderildi. Vatan bilgisayar Telpa A.Ş'ye telefonu göndermemi isterken Telpa A.Ş durumla ilgili bilgi vereceklerini söyleyip geçiştirmekteler. Bu durumu ortaya çıkaran bir firmaya telefonumu nasıl bir daha gönderebilirim bu mantık dışı istekleri beni çok rahatsız etti.

Lokman 183 Okunma

Cevaplar

  • Lokman08 Şubat 2014

    2014/499-000911 nolu teknik servis formu ile onarım yaptığınız cihaz 16 gb yeri aynı imei numarasına 4 gb cep telefonu gönderdiniz ve kayıt rastlanmadı diyorsunuz .ayrıca firmanıza ait (0212) 371 1502 numaralı telefondan aranarak cihazı hülya hanım adına göndermemi ve işlemin daha hızlı gerçekleşe bileceği bilgisini firmanız tarafıma bildirirken siz kayıt yok diyorsunuz cihazımı teknik servisinize asla göndermeyi düşünmüyorum aynı cihaz aynı imei numarasıyla belleği 12 gb azalmış olarak nasıl geliyor. Burada yasal olmayan bir işlem var ve ben servisinize cihazımı göndermeden problemimi çözmek istiyorum. Generalmobile firmasınada bizzat durumu gösteri belge ve fotoğrafları fax yolu ile bildirip şirketinize gerekli uyarıyı vermesi için elimden gelen tüm yasal haklarımıda kullanacağımı bildirmek istiyorum

  • Telpa Temsilcisi07 Şubat 2014

    "Değerli Müşterimiz; İletişim bilgilerinize ait servsimizde ürün kaydı bulunamamıştır. Lütfen 0212 371 15 00 müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. Saygılarımızla Telpa"

  • Lokman07 Şubat 2014

    Teknik servise gönderdiğim 16. gb lik genaral mobile marka cep telefonum aynı imei numarası yüklenerek 4 gb lik başka bir telefon gönderildi teknik servisle görüşmeme rağmen geri dönüş yapacaklarını bildirim geri dönüş yapmadılar. telefonu aldığım Vatan Bilgisayar Erzurum mağasıylada görüştüm fakat konunun kendilerini ilgilendirmediklerini Telpa A.ş Teknik servisle görüşmemi söylediler. Teknik servise cep tlfnumu göndermek istemiyorum çünkü servise gönderdiğim cep telefonumu yasal olmayan bir yöntemle telefon kimliği değiştirilmiş ve aynı imei numarasıylı aynı modelin 4 gb olanı gönderilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön