07 Aralık 2013

Telpa Arızayı Gideremiyor!

Vatan Computer'dan ve Elektrowold' den iki adet General Mobile Discover marka telefon aldım. Telefonlar aynı tema, aynı ekran parlaklığın iken bariz şekilde ekran kalite farklılığı var. Aynı zamanda kamera çekimleri de aynı ayarda olmasına rağmen biri daha kötü. Diğer General Mobile Discover telefonlarla karşılaştırdığımda yine aynı soruna sahip.

Vatan Computer'dan ürünü aldıktan 1 hafta sonra Telpa'ya sorunun giderilmesi için gönderilmesini istedim. Servisten gelen telefonda maalesef sorun aynen devam ediyor. Ben Telpa'dan m_IMEI: 359**592 , s_IMEI : 359**597 numaralı telefonumun değişimini talep ediyorum.

Fazıl 139 Okunma

Cevaplar

  • Fazıl27 Ocak 2014

    telefondan iki adet aldım biri diğerine göre daha net ekrana sahip sanki diğeri kopya ürün gibi malesef serviste güncelleme yapıp geri göndermişler. sizin yapacağınız güncellemeyi bende yaparım

  • Telpa Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Degerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz problem devam ediyor ise cihazınızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Ürün imei numaranız ile telpa.com internet sitemizden servis sürecini takip edebilir , bununla birlikte talep ve şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Telpa"

  • Fazıl12 Aralık 2013

    telefonum diğer discover telefonlar kalitesinde değilse tüketici mahkemesine vereceğimden şüpheniz olmasın

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön