Telpa Arızayı Gideremiyor!

Fazıl Şükrü M. |

Vatan Computer'dan ve Elektrowold' den iki adet General Mobile Discover marka telefon aldım. Telefonlar aynı tema, aynı ekran parlaklığın iken bariz şekilde ekran kalite farklılığı var. Aynı zamanda kamera çekimleri de aynı ayarda olmasına rağmen biri daha kötü. Diğer General Mobile Discover telefonlarla karşılaştırdığımda yine aynı soruna sahip.

Vatan Computer'dan ürünü aldıktan 1 hafta sonra Telpa'ya sorunun giderilmesi için gönderilmesini istedim. Servisten gelen telefonda maalesef sorun aynen devam ediyor. Ben Telpa'dan m_IMEI: 359**592 , s_IMEI : 359**597 numaralı telefonumun değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fazıl Şükrü M.
  27 Ocak
  22:49

  telefondan iki adet aldım biri diğerine göre daha net ekrana sahip sanki diğeri kopya ürün gibi malesef serviste güncelleme yapıp geri göndermişler. sizin yapacağınız güncellemeyi bende yaparım

 • 27 Ocak
  22:19

  "Degerli Müşterimiz;
  Yaşamış olduğunuz problem devam ediyor ise cihazınızı servisimize ulaştırmanızı rica ederiz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır.

  Ürün imei numaranız ile telpa.com internet sitemizden servis sürecini takip edebilir , bununla birlikte talep ve şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden de iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla
  Telpa"

 • Fazıl Şükrü M.
  12 Aralık
  18:35

  telefonum diğer discover telefonlar kalitesinde değilse tüketici mahkemesine vereceğimden şüpheniz olmasın