Telpa Altı Günlük Cihaza Servis Ücreti İstendi.

Ersin G. |

Cihazım 6 günlükken servise gönderdim. Geri tuşu çalışmıyordu, kendiliğinden kapanıp açılıyor ve ekran titriyordu. Servis üretim hatası sorunları sıvı teması diyerek kullanıcı hatasına çevirdi ve cihazın fiyatının üstünde masraf çıkardı.

Mantıksızlık şu ki cihazdan pahalı masrafı nasıl oluyor? Hiçbir şekilde sıvı temasım yoktur. Orijinal kapalı kutudayken sıvı temaslı satıldı demek ki. Müşteri hizmetlerinin yaklaşımı da çok kaba tersler şekilde konuşma yapılıyor ve suçlama da bulunuyorlar.

Ürünü gönderirken çalışıyordu tamiri kabul etmedim bakalım ürün geri geldiğinde çalışacak mı? Yasal hakkımı sonuna kadar kullanacağım. Ama bir daha Telpa ürünü almak mı?Aman aman benden uzak dursun.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin G.
  17 Nisan
  20:10

  Kes kopyala yapistir cevaplardan sıkıldım ya neyse.

 • 17 Nisan
  18:52

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa