20 Ocak 2014

Telpa 50 TL Onarım Ücreti İstiyor.

Ağustos ayında aldığım General Mobile Discovery telefonum 10 gün önce tam şarj almamaya başladı. Telefonumu Telpa servise kargo ile gönderdim. Bugün telefonun arızasının garanti dışı olduğu ve 50 tl ücreti olduğunu siteden öğrendim. Benim telefonum daha önce hiç tamir görmedi üstelik kapalı kılıfında kullandım. Kötü işçiliğin ve yetkili servisin benim hatam olmayan bir hatadan para istemesinden şikayetçiyim. Mouseler de bile bir milyon tıklama ömrü yazıyor . Bana telefonun şarj soketi, yan tuşları ve kulaklık girişiyle ilgili dayanıklılık testlerinin sonuçlarını ve bu telefon için CE standartlarını istiyorum.

Mehmet 143 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Ocak 2014

    Cihazı 09-01-2014 tarihinde anlaşmalı kargonuzla gönderdim 10-01-2014 tarihinde m.ugur tarafından teslim alınmış bilgisi geldi aradan 15 gün geçti ama bana hakkım olan ilk 10 gün süre geçince yapım aşamasına kadar verilecek olan telefon verilmedi, üstelik telefon ettiğimde bu işlemi yapamıyoruz şuan sadece İstanbul için yapıyoruz isterseniz yasal yollara baş vurabilirsiniz denildi, üstelik benden 50 tl ücret aldınız oysaki aynı sorunun daha büyüğü başka telefonumda oldu teleservice benden ücret talep etmediği gibi bu sorun babamın telefonunda oldu ondan da ücret almadı. Telpa ise hemen 50 tl ücret istedi üstelik ne yapılacak hangi işlem uygulanacak hangi parçalar değişecek bununla ilgili bir bilgide vermedi?

  • Telpa Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Kullanıcımız, Cihazınız onarım aşamasındadır. En kısa sürede işlemleri tamamlanıp tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön