Telpa 4 Kez Aynı Hatayı Verdi.

Ersin Ö. |

Discovery 2 cep telefonunu alalı 1 hafta olmuştu telefonun dokunmatiği kendisi işlem yapmaya başladı. Telpa'ya gönderdim telefonun dokunmatiğini değiştirdiler fakat 5 gün sonra aynısını bir daha yaptı tekrar gönderdim servis telefona su kaçmış dedi bunun olmadığını söyledim ve bu sorunun ikinci kez yaşadığımı söyledim ilkinde niye bunu demediniz dedim ve netice yoktu. Sonra sizi dava edeceğim dedim ve netice aldım 3 kez dokunmatik problemi yaşadım format atıp gönderdiler ve yine aynı problem dokunmatikte problem var telefonun parasının şahsıma ödenmesi veya en kötü telefonumun değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin Ö.
  19 Ocak
  00:26

  Böyle ilgisiz alakasız bi kurum yok müşteri memnuniyeti kesinlikle yok.O telefonu aldığım gün yaptım büyük yanlışlıklardan bitanesiydi ama ders çıkardım kesinlikle bundan sonra GM ürünlerini almıyacçağım ve kimseyede önermiyorum.Telefon çok kötü ve teknik servisi telpa da öyle.

 • Ersin Ö.
  12 Ocak
  11:41

  İyi günler ben telefonu tekrardan gönderdim size dediğim gibi ben artık telefondan soğudum ve telefon bedelinin şahsıma ödenmesini istiyorum çünkü aynı problemi yaşamak istemiyorum. Size telefonu ikide bir gönderip telefon yapıldı deyip gönderiyosunuz ve ben de sürekli ekran koruyucu jelatin yaptırıyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 • 26 Aralık
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı şikayetiniz ve talebiniz ile birlikte teknik servisimize ilettiğiniz takdirde gerekli kontroller teknik ekibimizce sağlanacaktır.

  Saygılarımızla
  Telpa