Telpa 2 Aylık Telefonu Garanti Dışı Deyip Yapmadılar!

Yalçın A. |

Telpa yetkili servisi 2 aylık telefonu darbe kaynaklı kullanıcı hatası diyerek telefonu garanti dışı kılmış ve tamir etmemiştir. 450 TL'lik telefona 390 TL masraf çıkarmış telefonun ne bir düşmesi ne bir darbesi arka cebe bile konulmamış telefonun nasıl darbe demiş anlamıyorum. Üstüne üslük telefonu garanti süresi içerisinde garanti kapsamında yapılmasını talep ettiğim günün akşamı ürünü kargaya verip geri göndermişler. (Form No. 4992015144720) Birde yan kapağını açarken veya kapatırken kırmış ve ekranı ortadan çizip göndermiş. Böyle bir ilgisiz teknik servis yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihaz üzerinde arızaya sebep olabilecek nitelikte darbeve baskı tespit edilmiştir.Bu nedenle garanti kapsamı dışında ücretli onarım yapılacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa