Telpa 16 GB Discovery!

Halil İbrahim P. |

Telpa'ya uygulamalardan atmakta olan cihazımı 6. kez gönderdim. Müşteri temsilcileri ile birebir görüştüm. Her seferinde kibarca karşılıyorlar. Ama artık sabrımı taşırdılar. Bu kadar zor mu kardeşim bir telefonun tamiri ya da iadesi?

Defalarca telefonla görüştüm. Defalarca gönderdim ancak şu ana kadar cihazı yapamadılar. 6 ayda aldım 9 ayda servise gitmeye başladı. Bugün aldım arıza devam ediyordu ve hiçbir işlem yapılmadığı içindeki bilgilerimin de durmasından belliydi. 2 saat sonra müşteri temsilcisi M**** hanımla görüşerek tekrar gönderdim. Yaptıkları tek şey cihazı çizerek kurcalayıp göndermek. Sıfır telefonun her tarafı çizikler içinde. Yasa gereği 4 kez aynı arızadan değişimi gerekiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Garanti Kapsam Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa