03 Mayıs 2013

Tellwe.com Olumsuz Puan Verdim Diye Hizmet Vermedi!

Telwe. com. tr sitesi ınternet üzerinden online fal baktırmak isteyenlerin bir sitesi. Fal meraklısı bir insan olarak bu site üzerinden fal baktırmaya başladım. Ancak çoğu falcı o kadar kötü fal bakıyorduki bende puanlama olarak düşük oy verdim.

Buna bağlı olarak diğer falcılara fal baktırmak istediğim zaman sel** isimli falcıdan şu şekilde bir cevap alıyorum 'diğer falcılardan hep kötü oy almışsınız kusura bakmayın ama bakmayacağım iyi akşamlar'size ödeme yaparken iyiydi değil mi fal baktırmak istediğim zaman fal baktırmıyorum.

Meltem 969 Okunma

Cevaplar

  • Tellwe.com Temsilcisi18 Ekim 2013

    Öncelikle belirtelim ki Tellwe.com bir falcı sitesi değildir. Fal yorumu yapanlarla falsever üyeleri bir araya getiren bir platformdur. Tellwe.com da her iki tarafa eşit haklara sahiptir. Hem üyeler hem de yorumcular birbirlerine oy verebilirler. Tellwe.com olumsuz puan verdiğiniz için size hizmet vermiyor değildir. İade etme işlemi seçtiğiniz falcının kişisel tercihidir. Falınız iade edildiğinde verdiğiniz ücret (kredi) anında tekrar hesabınıza geçer ve bunu başka bir falda kullanabilirsiniz. İade almamak için Nöbetçi Falcılardan seçmelisiniz. Nöbetciler iade etmeden 40 dk içinde falınızı yorumakla yükümlüdür. Her iki taraf içinde daha iyi çözümler üretebilmek için sitemizi sürekli geliştirip yeniliyoruz. Fikirleriniz ve şikayetlerinizi öncelikle sitemiz üzerinden bize bildiriniz. Her şikayetiniz cevaplanıp gereken yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön