25 Mart 2013

Telesiparis.com Üründen Memnun Kalmadım!

18. 03. 2013 Tarihinde Paint Runner ürünü aldım. Bahsettikleri tarihten bir gün sonra kargo ile ürün geldi. İçerisinden kullanma talimatı falan çıkmadı. Ruloya boyayı doldurdum. Acayip şekilde ağırlaştı. alüminyumdan oluşan ve oldukça kısa olan teleskobik uzatma çubuğunu taktım. Uygulamaya başladım, damlatmadığını gördüm.

Ancak bir müddet sonra ağırlığa dayanamayıp plastik olan vida ünitesi kırıldı, rulo yere düştü ve (sonradan gördüm) hasarlandı. Daha sonra küçük kestirme rulosunu deneyeyim dedim. Bir iki sürmeden sonra o da tutmaktaki plastik kanal kırılıp yere düştü ve bir kenarından patladı. Arıtılması da çok zor. İade kabul etmediler. Tüketici Mahkemesine Başvurmamı söylediler.

Gazanfer 210 Okunma

Cevaplar

  • Gazanfer 07 Temmuz 2013

    26 Mart 2013 tarihinde "Ürün kontrol edilmek üzere ithalatçı firmaya gönderilecektir" cevabından beri hala bana bilgi verilmedi. Tarih 07.07.2013. El insaf yani.

  • Gazanfer 26 Mart 2013

    ürün hala benim elimde. Bana "ürünü gönderin" diye bir bildirimde bulunmadılar. Ellerinde olmayan ürünü nasıl İthalatçı Firmaya gönderecekler anlamadım.

  • Telesiparis.com Temsilcisi26 Mart 2013

    Ürün kontrol edilmek üzere ithalatçı firmaya gönderilecektir. Saygılarımızla Telesipariş Pazarlama Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön