08 Ağustos 2015

Teleşipariş.com Ürün İadesinde Sorun!

6 Ağustos tarihinde Dezpack ürünlerinden satın aldım, müşteri hizmetlerini arayarak aynı gün kargoya verilmesini rica ettim. Tamam dediler saat 4 gibi teyit için aradığımda ise bir sonraki gün kargoya verilebileceğini belirttiler ve iptalini talep ettim ancak 28 gün sonra iadesinin yapılabileceği yönünde bilgi paylaşıldı.

Çalışan kalitesi zayıf bir firma. Zaten sipariş verirken herhangi bir üyelik kaydı vs talep etmemesinden ucuz bir şirket prosedürü olduğunu önsezip sipariş verilen ekranı ve sipariş sonrasındaki ekranın görselini almıştım.

Şimdi ise haklarında Maliye'ye ve Sağlık Bakanlığı'na dilekçe dolduracağım. Ürünü almadan aynı gün iptal ediyorum ve 28 gün sonra iade diyorlar. Şaşırmışlar bunlar.

Derya 282 Okunma

Cevaplar

  • Telesiparis.com Temsilcisi24 Mart 2016

    İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ST314080no'lu sipariş numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili sipariş numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön