06 Nisan 2015

Telesiparis.com Tam Bir Yanıltıcı!

Ayın 19'unda verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. Ürünü aynı gün kargo yazdığı için sipariş verdim. Her aradığımda bin bir türlü bahane söyleniyor. En son bugünkü bahane 24'ünde kargoya verilmiş olmasıydı. 24 saat çalışan iş yeri adresimi teslimat adresi olarak verdim ve bu zamana kadar gelmeme durumu imkansız.

Demin görüştüğüm sözde satış danışmanı yanlış bir gönderi kodu verdi. Yurtiçi Kargo ile görüştüğümde ne o gönderi koduyla ne adıma ne telefonumla iletilmiş bir kargo olmadığı iletildi. Sayısız kez müşteri temsilcileri ile görüştüm fakat her seferinde gayet soğuk kanlılıkla akla hayale gelmeyen bahaneler uydurdular. Hayatımda gördüğüm en yanıltıcı kurum.

Sena 358 Okunma

Cevaplar

  • Telesiparis.com Temsilcisi22 Mayıs 2015

    İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan HL268115 no'lu sipariş numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili sipariş numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla Telesipariş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön