30 Ağustos 2013

Teleservice'in Servis Süresi Çok Uzun!

31.07.2013 tarihinde Ümraniye CarrefourSA mağazasından aldığım Nokia 700 model telefonun iki gün sonra ekranı kalktı . Mağaza servise gönderdi. Teleservice servis kaydını 10 gün sonra açmış. Servisle görüştüm işlem sırası bekliyormuş .

Ücret iadesi istediğimi belirtim ,bunu yapmayacaklarını belirtiler. Telefonun işlemleri bitene kadar kullanmak için ürün istedim , kargo ile gelen ürünlere kullanmak için ürün vermiyorlarmış. İki günlük telefonum iki haftadır işlem yapılmadan Teleservice'de bekliyor.

Korkmaz 198 Okunma

Cevaplar

  • Korkmaz'ın Teşekkür Mesajı17 Eylül 2014

    Nokia telefonla ilgili problemim çözüldü ancak problemim için yardımcı olan Teleservice ve Nokia değil Carrefour müşteri hizmetleridir.Carrefour müşteri hizmetlerine ilgileri için tekrar teşekkür ederim.

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Korkmaz05 Eylül 2013

    Telefon bu gün itibari ile hala işlem sırası bekliyor.Ürünü satarken iyi ancak sorun çıktığında bir muhattap ortada bulunmamakta.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön