23 Eylül 2013 #2026284

Teleservice'e Giden Cihazım Su Geçirmez Özelliğini Kaybetti!

Muhtelif sorunlardan dolayı Teleservice'e verdiğim Sony Xperia Z marka telefonum serviden geldikten sonra su aldı. Detaylı incelediğimde ise telefonun arka kapağının tam olarak kapatılamadığını, bu sebepten dolayı da su geçirmezlik özelliğini yitirmiş olduğunu fark ettim.


Arızasının giderilmesi için tekrar telefonumu 26.08.2013 tarihinde Teleservice'e teslim ettim ve durumu bildirdim. Telefonu almak için gittiğimde ise hala yedek parça beklendiğini, tamirinin henüz gerçekleşmediğini beyan ettiler. Teleservice Ankara bunu sürekli yapıyor. Servis süresini uzatabildiği kadar uzatıyor. Geçen sefer de servis süresinin sonunda teslim edilmişti. Ücret iadesi ya da değişim istiyorum.

Emre 145 Okunma

Cevaplar

  • Emre16 Eylül 2014

    Bir sene dolmadan cevap yazdığınız için teşekkür ederiz.. Zahmet etmişsiniz.. Bir hafta sonra bir sene olacak.. Durumun vehameti açık!!

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön