13 Şubat 2014 #2292366

Teleservice Wi-Fi Sorununu Çözemedi

Yeni almış olduğum HTC One x cihazımda wi-fi sorunu çıktı ve Teleservice'e teslim ettim. 1 hafta sonra cihazda problem olmadığını söyleyerek geri verdiler. 2. kez yolladım yine aynı sonuç bu sefer HTC firmasını aradım tekrar yollayın dediler. 3. kez yolladım yine aynı sonuç. 4. kez yollarken yanında kanıtı ile yolladım. 2 adet wi-fi hatasını gösteren video ama sonuç yine aynı bana test ettiklerini söylediler, ancak wi-fi geçmişine bakınca sadece benim kaydettiğim wi-fi adlarını gördüm yani teknisyenler doğru söylemedi. 5. kez yolladım bu sefer cihaz değişimi istedim, ancak sonuç yine hüsran.

Batughan 117 Okunma

Cevaplar

  • Batughan16 Eylül 2014

    Size deflarca telefon açtım HTC yede telefon açtım defalarca e-mail attım beni 3 ay oyaladınız sonra telefonu geri verdiniz sorun yok diye sonra ben tekrar verdim siz beni 1 yıl tam bir yıl oyaladınız ! toplam 8 kere size telefonumda sorun var diye geldim fakat müşteriyi insan yerine koymadınız. Bazı telefon firmalarının garantisini üstlendiğiniz için mecburen size verdim kısaca Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler! Önce saygılı olun !

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön