16 Eylül 2014

Teleservice Ürünüm Hakkında Bilgi Alamıyorum.

9 Eylül 2014 tarihinde göndermiş olduğum 101770715201 Yurtiçi Kargo takip no'lu cihazım hakkında bilgi alamıyorum. Adı müşteri hizmetleri ancak kendisi İşkence hizmetleri olan numarayı aradığımda operatöre her ulaşmak istediğimde sistem makine kaydı için Imei no istiyor.

Numarayı giriyorum kaydı yok diyor. Zaten kayıtlı olsa niye arayayım. İnternet'ten bakarım. İnternet'ten göremediğim için sizi arıyorum ama biz aramayalım diye yapmışsınız Müşteri hizmetlerini.

Derhal yukarıda bahsettiğim takip no' lu cihaz hakkında bilgi talep ediyorum aksi takdirde gelmeyen her gün bu şikayeti 10 kere tekrarlayacağım.

Engin 390 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön