24 Ocak 2014

Teleservice Ücret İadesini Yapmıyor

Telefonum 1 sene içinde 4 defa arızalandı ve tüketici mahkemesine başvurdum karar benim lehime sonuçlandı. Fakat Teleservice ücret iadesi konusunda diretiyor. Telefonu aksesuarları ve parayı yatıracakları İban numarasını ile teslim ettim ve oradaki bayan 15 gün içinde paranız hesaba yatacaktır diye sözlü söylemde bulundu. Bugün de dahil tam 16 gün oldu ve daha ücret iadesi gerçekleştirilmedi. Müşteriyi yanıltıyor ve mağdur ediyorlar.

Burak 346 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Burak27 Ocak 2014

    Firma malesef çözüm sürecini bitiremedi.1 ayı geçkindir ücret iadesi bekliyorum.Yıl olmuş 2014 internet çağındayız bi tıkla kac binlere transfer ediliyor para ama bizi oyalamak ve yasal boşluktan faydalanmasını iyi biliyorlar.Ayrıca teleservice firmasını ben tercih etmiyorum telefon üreticileri tercih ediyor onlarada bir anket göndermek lazım Anket için teşeşkkürler umarım bu şikayetleri okuyorlardır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön