26 Şubat 2013

Teleservice Ücret İadesini Yapmadı!

20 temmuzda vermiş olduğum arızalı telefonun iadesi kararı çıktı 30 iş günü içinde telefon iadesi olmayınca bende tüketici mahkemesine başvurdum tüketici mahkemesi 20 aralıkta ücret iadesi kararı çıkardı bende bütün istediği evrakları kendilerine ulaştırdım. ama 2 aydır muhasebeye bildirdik muhasebeye bildirdik deyip duruyorlar.


7 aydır telefonsuzum bu 1 hafta içinde ücret iadesi olmazsa bir daha ki hafta 1. 5 sene önceki verdiğim paranın yasal faizini ve 7 aylık mağrudiyetimle mahkemeye başvuracağım alın siz sormadan da imei numaramı söyleyeyim.İmei: 356**301718.

Hakan 140 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Hakan19 Mart 2013

    4 ay geçti hala candan hanım sizle irtibata geçecekden başka bir şey demiyorlar bugün yarın ertesi gün diye erteleyip erteleyip duruyorlar bende bugün evraklarımın geri iadesini istedim o evraklarla beraber yaptığım görüşmeler sonucu icraya verip yasal faiziyle beraber alabildiğimi öğrendim o yola başvurcam ben

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön