02 Temmuz 2015 #3346595

Teleservice Telefonun Garanti Kapsamında Değişim Süresi!

Nokia lumia 620 marka model telefon servise tamir için bırakılmıştır. İnternet sitesinde yapılan takipte 25.05.2015 tarifinde yedek parça talebi açılmıştır. Yedek parça gelmeyince telefon değişimi için firma tarafından işlem başlatılmıştır. Sorgulama sisteminde görünen bu durumun ne zaman sonlanacağı yani telefonun ne zaman geleceği bilgisini firmadan istediğimde bilemiyoruz bize tarih verilmedi deniyor. Microsoft'a mail atıyorum servis ile iletişime geçin diyorlar. Hatta servise durumun aciliyetini de iletmişler. Fakat hala herhangi bir tarih veren yok. Telefon servise verileli 1,5 ay olmuş hala net tarih yok.

Kivanc 566 Okunma

Cevaplar

  • Kivanc13 Temmuz 2015

    Hala telefonunun teslim tarihi ile ilgili net bir bildirim yapılamamaktadır. Bu kadar soruya rağmen bu bildirimi yapamamanız ya basiretsizliğinizden ya da işinizi becerememenizden kaynaklıdır.net tarih verip bu telefonu teslim ediniz.

  • Kivanc10 Temmuz 2015

    Firma tarafından hala net bir tarih verilmemiştir. Telefonu servise vereli neredeyse 3 ay olacak. Senenin dörtte biri demek oluyor.

  • Teleservice Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön