06 Şubat 2015 #3029087

Teleservice Telefonumun Sim Kart Yuvası Arızalandı

2 ay önce HTC desire 816 aldım. Cihaz aldığımdan günden itibaren çok kötü fotoğraf çekiyordu. Herhalde ayarlarını yapamadım diye düşündüm. Pek önemsemedim. 1,5 ay sonra internet dondu kaldı. Herhalde hatlardan dolayı bir sorun var dedim. En sonunda telefon kendiliğinden sim kart tanınmıyor yazısı çıktı.


Daha önce sim kartı hiç çıkarmadım. Çıkartıp sokabilirim de bu benim hakkım. Kartı soktum geri attı. Kart tutmuyordu. Sıkı kılıf aldım onunla birkaç gün idare ettim. Bu üç sorunun hallolması için garantiye Teleservice'ye gönderdiler. Cevap kullanıcı hatası yüzünden kart yuvası bozulmuş. Anakartı bozmuş 284 lira. Yuvada zorlama izi yok içindeki kontaklar nasıl bozulur diye soruyorum cevap veremiyorlar.

Sinan 1.699 Okunma

Cevaplar

  • Sinan11 Mart 2015

    Teleservice tarafından 284 TL ücret çıkarılan telefonum KVK servis tarafından garanti dahilinde onarılmıştır.

  • Sinan16 Şubat 2015

    orijinal olmayan nano sim ne demektir? Bu sim benim Vodafone'dan aldığım ve orada görevliler tarafından takılan simkarttır?

  • Teleservice Temsilcisi06 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Yapılan kontrollerde cihazın, orjinal olmayan nano sim kullanıldığı ve sim kart giriş mekanizmasının zarar gördüğü tespit edilmiştir. Kullanıcı kaynaklı kusur nedeniyle, cihazınıza garanti kapsamında onarım sağlanamamaktadır. Saygılarımızla, arvato teleservice

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön