03 Eylül 2013 #1989513

Teleservice Telefonumun Arızasını Garanti Kapsamında Gidermiyor!

12 Haziran tarihinde telefonumu Telesevice'e gönderdim, şarj olmuyordu, onarıldı deyip gönderdiler. Yaklaşık 1 ay sonra yine arızalandı, pin kodumu giremiyordum. Garanti kapsamında olmadığı ve 100 TL ödemem gerektiğini mesaj ile gönderdiler. Ancak garanti süresinin bitmesine yaklaşık 1 yıl var. Faturamı faksladım, mail ile gönderdim, niçin garanti kapsamı dışında olduğunu sordum, acil cevap istedim. Ancak hala kendilerine ulaşamıyorum, sadece 100 TL istiyorlar. Bu parayı göndermeyeceğimi, paranın önemli olmadığını, sadece niçin garanti kapsamı dışında tuttuklarını öğrenmek istediğimi yazdım, ancak hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Telefonumun yenisi ile değiştirilmesini istiyorum, cihazı onaramayacaklarından eminim.

Nesrin 71 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Nesrin06 Eylül 2013

    Telefonumu Haziran 2012 yılında aldım.2013 Haziran ayında arızalandı,teleservice'e gönderdim.Yaklaşık 1 ay sonra tamir edildi diye geri gönderdiler ve garanti kapsamında işlem yaptılar.Yine yaklaşık bir ay sonra arızalandı,gönderdim,bu kez de garanti süresinin dolmuş olduğunu 100 tl,ayrıca onarım yapılırken artı ücret çıkabileceğini onları da ödemem gerektiğini söylediler,bir de tamirattan sonra garanti veremiyeceklermiş.Faturamı mail ile gönderdiğim halde umursamıyorlar,hala ücreti ödememi istiyorlar.Tüketici mahkemesine mi başvurayım?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön