21 Ocak 2014 #2245539

Teleservice Telefonumu Onarmadan Gönderdi!

Cihazımızı Turkcell'den sözleşme ile aldık ve yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz. Cihazımız şarj olmuyor ekran açılıyor kapanıyordu. Önce Turkcell'e gittik cihazı servise götürmemizi söylediler. Cihaz Genpa garantiliydi o yüzden Kadıköy Hasanpaşa'daki Genpa servisine gittik. Genpa bize artık Nokia ile anlaşmalarının bittiğini ve hizmet veremeyeceğini belirtti oradan da yine Hasanpaşa'daki Eko Group Nokia Care servisine gittik.


Cihazı 30.12.2013 tarihinde 141182 kayıt numarası ile verdik. Yaklaşık 2 hafta sonra aradığımızda bir üst servis olan Teleservice'e gönderdiklerini belirttiler. 1 hafta sonrasında tekrar aradık cihazın geldiğini fakat işlem yapılmadığını, anakartta problem olduğunu belirttiler. Cihazımınız garantisi var nasıl olur dememize rağmen sonuç alamadık. Teleservice aradık onlarda ekonomik bir işlem olmadığı için cihazı geri gönderdiklerini belirttiler. Cihazı çöpe atmamızı söylüyorlar. Garantisi var diye aldığımız bu cihazın hala taksitlerini ödemekteyiz.

Kadir 113 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön