16 Aralık 2014

Teleservice Telefonumu İşlem Yapmadan Geri Gönderdi!

iPhone 5 Telefonum "şarj almıyor" diyerek servise gönderdim bana kullanıcı hatası olduğunu söylediler sonra parça bedeli olan 100 lirayı ödediğim halde telefonuma hiçbir şey yapmadan geri gönderdiler. Faturada da alakasız bir şekilde "sim yuvası" değişim yazılarak gönderildi. Telefonu tekrar servise gönderdim ve en son Teleservice ile iletişime geçtiğimde telefonunuz hiç bir işlem yapılmadan kargoya verildi dendi. Garantim devam ediyor. Benden alınan bedeli inkar ediyorlar kabul etmiyorlar. Ben telefonun ücret iadesini istiyorum 3 aydır mağdurum.

Kadir 1.659 Okunma

Cevaplar

  • Kadir29 Aralık 2014

    Dün İstanbul Tele servisi aradım 3 aydır telefonum şarj soketi içten kırılmış diyen servis bana telefonunuz da sıvı teması tespit edilmiştir dedi. Benim parça değişimi için verdiğim bedel ne oldu bu kararı nasıl veriyorlar gerçekten anlamıyorum. Mahkemeye başvurdum diye mi yaptılar hiç bilmiyorum.

  • Kadir22 Aralık 2014

    Bi halt ettikleri yok boşu boşuna bekliyoruz..

  • Teleservice Temsilcisi17 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön