13 Ekim 2014

Teleservice Tarafından Garantisi Devam Eden Cihaza Çıkarılan Fahiş Tamir Ücreti!

2013 yılının Ağustos ayında Vodafone kampanyasında almış olduğum HTC One marka telefon android güncellemesi sonucunda kapanmış ve bir daha açılmamıştır. Garantisi devam ettiği için yetkili servis olarak belirtilen bu servise telefon bırakılmıştır. Bir sonraki gün Teleservice tarafından bana gönderilen mesaj il cihaz takip sayfasına girdiğimde bana benim söylediğim sebep dışında başka bir sebep belirtilerek 1. 195 TL'lik bir tamir ücreti çıkartılmıştır. Belirttiğim gibi bu telefon her zaman ki güncellemeler sonucunda kapanmıştır. Bu servis ile ilgili yaptığım araştırma sonucunda bir çok şikayet olduğunu gördüm. Konu ile ilgilenirseniz çok memnun olacağım.

Serkan 1.626 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Ekim 2014

    Göndermiş oılduğum ürünün şu anda piyasa da ki değerinden daha fazla tamir ücreti çıkarılması ve benim asıl sorunumun dışında başka sebep sunulması bu servisin iyi niyetli olmadığını kanıtlamıştır.Ben ürünüm geri iade edildikten sonra özel bir serviste sadece 100 TL karşılığı telefonumun bildirmiş olduğum arıza yüzünden tamirini sağlamış bulunmaktayım.

  • Teleservice Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için, http://www.teleservice.com.tr/tr/suggestion-form.html link üzerinden, [email protected] e-posta adresimizden veya 0850 221 00 47 numaralı müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, arvato teleservice

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön