15 Mart 2013 #1686577

Teleservice Sorun Çözemiyor!

HTC Öne V'yi ikinci kez arızalanması sebebiyle Marmaraforum Satürn'e götürdüm ve artık bu telefonun arızalarından dolayı kullanmak istemediğimi cihazımı başka bir model ile değiştirmek istediğimi söyledim.Klavyesi ve power düğmesinin yaptığı tutukluklar, ekranın kendi kendine kararması ve sürekli ısınması telefondan soğumama yetti.


Bir hafta sonra; cihazım da arıza olmadığı söylenen sevk irsaliyesiyle gönderilen telefonumu aldım. Güncelleme yapıp geri göndermişler. Telefonumun 6.ayı dolmadan yaşadığım 2.problem ve bu problemler giderilmeden telefonumun geri gönderilmesi hakaret gibi!

Kamer 75 Okunma

Cevaplar

  • Kamer06 Ekim 2014

    Telefonumu defalarca sorunlu olarak bildirmeme rağmen sıkıntı uzun süre giderilmedi. ne cihaz değiştirildi ne param iade edildi. en sonunda saturn mağaza sigortalamasıyla birlikte telefona ödediğim miktarın bir kısmını geri ödediler. yine de teleservice arıza ve ürün iadesi konusunda çok ilgisiz ve müşteriyi zorlayıcı bir profile sahip. bir daha alacağım telefonda servis güvenilirliğine kesinlikle daha çok dikkat edeceğim.

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön