11 Eylül 2015
Yorum Yap
#3696684

Teleservice Sony Eurasia Xperia Z3 Tatlı Suya Girer Girmez Bozuldu!

Almış olduğumuz Sony Eurasia markalı z3 modelinde suda kullanılabilen cihaz suya girer girmez bozuldu. Tüm uğraşlarımıza rağmen açılmadı. Telefonu almış olduğumuz Balıkesir 10 Telekom Vodafone bayisine götürdük ve 03.08.2015 Teleservice'e gönderdik. Bugün itibariyle 27 iş günü geçti ve cihazımızdan hiçbir haber alamadık.


Sorumsuzluğun da böylesi! Ne Vodafone bayisi, ne Teleservice, ne de Sony Eurasia firması hiçbir şekilde bize ulaşmadı. Cihazın kesinlikle değişimini talep ediyorum. Hem telefonu suya dayanıklı diye satıp hem de sattığı markanın arkasında böylesine durmayan bir firma görmedim. En kısa zamanda tarafıma dönüş yapmanızı bekliyorum.

Fethi 419 Okunma

Cevaplar

  • Fethi15 Eylül 2015

    her yere her şeyi link üzerinden kayıt oluşturmamıza nazaran ne arayan var ne soran. bu nasıl bir sorumsuzluk

  • Teleservice Temsilcisi11 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildirmiş olduğunuz tüm konular şikayet yönetimi sistemimizde hassasiyetle incelenmekte ve aynı hassiyette aksiyon alınmaktadır. İletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için link üzerinden kayıt oluşturmanızı rica ederiz. http://www.teleservice.com.tr/tr/customer-satisfaction-program.html Saygılarımızla, arvato teleservice

  • Fethi10 Eylül 2015

    Sony Eurasia Xperia*

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler