01 Eylül 2014

Teleservice Servis Süresi Uzadı!

Motorola Atrix marka cihazım ekran hassasiyetini kaybetti, garantisi henüz dolmadığı için yetkili gözüken Teleservice yolladım, kayıt tarihi 18.06.2014 olarak geçiyor ve o günden sonra haber alamadım. Telefonlarıma cevap verilmedi maillerim de otomatik olarak yanıtlandı. Tüketici haklarına göre 10 iş günü içerisinde tamir edilemeyen ürünün muadili tüketiciye verilir, 30 iş günü sonrasında çözüm bulunamazsa para iadesi veya değişim yapılır, fakat aradan iki aydan fazla süre geçmesine rağmen herhangi bir şey yapılmadı.

Zeynep 1.891 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep15 Eylül 2014

    hahaha, gerçekten cevabınıza güldüm efendim. 15 gün sonra tenezzül edip cevap buyurmuşsunuz lakin keşke şikayet metnini azıcık okusaydınız da o numaradan bana cevap verilmediğinden, maillerimin okunmadan otomatik cevaplandığından bahsettiğimi anlardınız. eğer aylarca telefonsuz gezmek istemiyorsanız BU FİRMANIN BAKTIĞI ÜRÜNLERİ ALMAYIN derim ben

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Zeynep04 Eylül 2014

    şikayetim üzerine bana ulaşılmayınca ben servisle iletişim kurmayı denedim. motorola ile ilgili görüşmek istediğimi tuşlayınca direk olarak hattan atıldım. bunun üzerine başka bir telefon markasını işaretleyerek görüşmeye çalıştım. konuştuğum kişinin ses tonu sürekli olarak azarlar nitelikteydi ve kesinlikle çözüm odaklı değildi. bir daha asla garantisine teleservice firmasının baktığı bir ürün almayacağım. size de yanından dahi geçmemenizi tavsiye ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön