09 Temmuz 2014

Teleservice Parça Değişimi Hakkında Bilgi Vermiyor

23.06.14 tarihinde teslim etmiş olduğum Sony Xperia z cep telefonumun karşı tarafın sesi gelmemesi hoparlör sorunu şikayeti sebebiyle İzmir Çankaya Teleservice'e teslim ettim. 02.07.14 tarihi itibariyle cihazı teslim aldığımda arızalı parçanın değişiminin yapıldığı, bu konuyla ilgili detay verilemediği sözlü olarak beyan edilmiştir.


Teslim aldığım formda ise değişen parçaya dair ne bir ibare yer almaktadır, nede parça teslimi yapılmıştır. Üstelik aynı sorunda cihazda devam etmektedir. Herhangi bir işlem yapılıp yapılmadığı bu hususta muammadır yaşanılan durum firmaya güven adına güven sarsıcı ve tüketici memnuniyeti adına büyük handikaptır . Cihazın ivedi olarak değişimini talep ediyorum.

Ahmet 780 Okunma

Cevaplar

  • Teleservice Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Sorununuz halen devam etmekte ise bizimle 0216 458 9797 nolu müşteri hizmetlerimiz veya [email protected] e-posta adresimiz vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Ahmet11 Temmuz 2014

    firma okadar ciddiyetsiz vede vurdumduymazki verdikleri cevap aynı şekilde hiçbir açıklayıcı nitelik göstermemektedir aynı sorunda halen cihazda devam etmektedir ( Cihazın belirttiğiniz arızalarına istinaden elektronik ve mekanik parçalar değiştirilmiştir. Onarımı tamamlanmıştır.)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön